Video Killed the Radio Star, або реанімація блогу. Теми, які хвилювали

Сьогодні на Твіттері отримала запитання від колеги-піарника @PaulStallard, чий блог я також читаю: Чи знизилася ваша активність на блозі відколи ви пристрастилися до Твіттера? І я з жахом зрозуміла, що таки знизилася. Натхнення на великі пости в мене не було з часів поста про Стівена Гласса (до речі, історія з “Контрактами” закінчилася добре: ми поспілкувалися з дуже приємним головним редактором Яною Мойсеєнковою і, сподіваюся, наступна серія стосунків моєї компанії з виданням буде позбавлена надмірного драматизму). Кілька постів у мене в роботі і чекають натхнення на те, щоб я їх закінчила. А наразі я пробуватиму нові (для цього блогу) формати.

Сьогодні – коротко – про 4 речі, які хвилювали мене протягом останнього тижня (крім роботи, звичайно: про це коротко не напишеш):

1. Твіттер. Я слідкувала за твіт-битвою Ештона Кутчера та CNN: перший таки довів, що поп-культура сьогодні куди масовіша за новини, першим набравши 1 000 000 “фолловерів”. Але не варто поспішати з похороном серйозних новин. У той час як я згодна з Кутчером у тому, що сьогодні одна людина за широтою каналу може посперечатися з потужною медіа-компанією, і це дуже суттєво, є й інші нюанси. За свій короткий твіттер-стаж я вже пересвідчилася, що спілкуватися з живими людьми набагато цікавіше, ніж із компаніями. З одного боку, правий Стів Рубел у тому, що Твіттер толерантніший до голосу корпорацій, ніж більшість інших соціальних медіа, все-таки знеособлені голоси звучать набагато нудніше, ніж людські. Ну а коли представник компанії дублює все, що твітить під корпоративним екаунтом його компанія, то хочеться “анфолловити” обох.

2. Скандал із Domino’s Pizza. Ну, ви, мабуть, в курсі, про що я: вся блогосфера гуде про цей трагічний випадок браку здорового глузду у двох знуджених працівників мережі швидкого харчування. Вони вивісили на YouTube (оригінальне відео вже зняли, але найцікавіші кадри можна побачити тут) любительські кадри, зняті на кухні одного з ресторанчиків, де працівники засовують шматочки сиру в ніс перед тим як покласти їх у сендвіч і смачно чхають на їжу, яку готують. Історія довга, про неї краще спитати у пошуковиків, проте для мене суть не в тому, наскільки правильно відреагувала компанія на кризу (сконтактувалася з власником франшизи, який моментально звільнив “героїв” відео; вивісила відео-вибачення президента компанії; завела еккаунт на Твіттері…). Адже працівники повинні розуміти ризики такої поведінки, з огляду на цінності бренду. Очевидно, з внутрішньою комунікацією у франчайзингових компаніях не так просто. Я розумію, важко контролювати 125 тисяч працівників у 40 країнах, але їх треба не контролювати, а виховувати. З приходом кризи такі речі як внутрішній брендинг відійшли на другий план, а, насправді, вони важливі, як ніколи.

3. Екологія. Намагалася пояснити своїм родичам, чому важливо сортувати сміття. А сьогодні натрапила на вражаючу статтю у Business Week, а потім на новину “Тимошенко назвала непереработанный мусор самой большой угрозой в Украине”. Виявляється, в Україні більша територія зайнята сміттєзвалищами, ніж заповідниками. А раніше я бачила статистику, що сміття в Україні займає більше території, ніж Карпати! Якось не хочеться жити у царстві сміття 😦

IMG_1217 4. Великдень. Провела чудові два дні у Львові (і ще 2 дні в дорозі – машиною). Дякую всім, хто зробив для мене це чудове свято ще кращим! Насамперед, це – моя родина (на фото). І – оскільки сьогодні ще, офіційно, Великдень – вітаю всіх читачів блогу із цим прекрасним святом! Бажаю воскресіння всіх надій і втілення найсміливіших мрій!

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

One Response to Video Killed the Radio Star, або реанімація блогу. Теми, які хвилювали

  1. Володимир коментує:

    "Video Killed the Radio Star…" – хороша була пісня. Вона колись відкривала MTV. "…або реанімація блогу" – це теж добре ( а як щодо lj? )

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s