Шукаю “праву руку”

Я остаточно пересвідчилася, що нічого не встигаю (і нехай пробачать мені журналісти, яким я не встигла вчасно відповісти, і люди, яким не встигла вчасно перезвонити). І тому шукаю "праву руку" – тобто людину, яка буде працювати поруч зі мною, координувати роботу з журналістами і джерелами інформації в Microsoft, дуже тісно працювати з агентством на тактичному рівні, допомагати мені з внутрішньою комунікацією і ще багато-багато чого.
 
Microsoft – надзвичайно цікава компанія, з точки зору PR: тут відбувається маса всього як на глобальному, так і на місцевому рівні, і переді мною стоять надзвичайно цікаві завдання. А тому мені потрібен дуже хороший фахівець, який допоможе мені ці завдання виконати.
 
Людина, яку я шукаю – хороший мислячий виконавець, супер-організатор, який триматиме в тонусі і мене, і всі PR-процеси. А це – дуже відповідальне завдання. Я ціную людей мислячих, ініціативних, з активною життєвою позицією і вічним прагненням до досконалості у всьому.
 
Відразу скажу: моя "права рука" працюватиме в агентстві PRP, але буде базуватися в офісі Microsoft, поруч зі мною. Така модель дуже традиційна для Microsoft, у нас працює багато людей "на аутсорсі", а з PR-агентством стосунки просто таки інтимні 🙂 Так що буде нагода попрацювати в хорошому агентстві і хорошій компанії одночасно!
 
Зі свого боку, обіцяю багато цікавої роботи і можливість розвиватися. Всі люди, які колись починали працювати разом зі мною, зараз очолюють PR-відділи великих компаній або займають керівні посади в агентствах. Вважайте мене дуже нескромною, але я вважаю, що тут є невеличка часточка і моєї заслуги – принаймні, в тому, що я цих людей розпізнала як талантів 🙂
Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

4 Responses to Шукаю “праву руку”

 1. Владимир коментує:

  Удачных поисков. Хорошие специалисты нынче, скажем честно, в большом дефиците

 2. Vlad коментує:

  Был бы спецом в PR, отправил бы своей резюме, а так пока зарабатываю авторитет

 3. Yaryna коментує:

  Влад, Володимире, дякую за моральну підтримку! Дійсно, криза кадрів у нашій галузі існує, але є багато хороших людей. Дуже сподіваюся, що хороші кандидати відгукнуться швидко, і  серед них виявиться та оптимальна людина, з якою ми утворимо справжній тандем.

 4. Владимир коментує:

  Я уверен, у вас все получится! А я в свою очередь если смогу помочь – буду только рад! В крайнем случае – попробую!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s