Моя професійна мрія

Юен МакЛауд (ага, практично, горянин 🙂 ), британський журналіст і блоггер, який пише на мобільну тематику, нещодавно написав дивовижну річ: "Я з задоволенням спілкуюся з піарниками. Деякі медіа просто ненавидять, коли з ними контактують піарники і намагаються їх пітчити. Я вважаю, що це – прекрасно: я радий, коли мене "пітчать" чи піарники, чи просто читачі та інші зацікавлені сторони".  
 
Моя мрія – прочитати десь у відкритому доступі зізнання українського журналіста, який напише, що любить PR-ників, що йому з них є користь, і він отримує задоволення від їхніх дзвінків. Поки що з цим хронічно не складається – в українських журналістських колах немодно любити моїх колег. Навпаки, деякі журналісти заявляють, що ніколи не напишуть статтю, якщо її ідея походить від PR-ника.

При цьому журналіст жаліється на те, що у 80% випадків, коли він сам телефонує піарникам і цікавиться новинами компаній, йому відповідають: "У нас нічого для вас зараз немає." І на те, що більшість піарників працює в режимі "мовлення" (в сенсі, broadcast): розсилає релізи всьому списку своїх контактів і чекає "вихлопу".

Я спіймала себе на тому, що в мене, теж бувають такі ситуації. Але це ж неправильно. Адже в компаніях весь час щось відбувається – може, журналіста це не сильно зацікавить, але ж не спробувати використати кожну можливість – непростимий PR-гріх.

На пост МакЛауда відгукнулися провідні PR-блоггери Шел Холтц і Джон Грір. Все це змусило мене замислитися над тим, яким чином бути готовою до таких ситуацій. Адже ніколи не знаєш, що виросте із кожної маленької можливості.

Тому відсьогодні почну з простого: у мене весь час на десктопі висітиме список 3-х ідей, які можна пропонувати журналістам. І я буду готова до кожного дзвінка.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s